Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Formasyon Başvuru Duyurusu

  • 06 Ekim 2017
  • 7.060 kez görüntülendi.
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Formasyon Başvuru Duyurusu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Marmar Üniversitesi iş birliği ile yürtülecek olan pedagojik formasyon eğitimi programı başvuru duyurusu yayımlanmıştır.

Pedagojik formayson eğitimi programı için belirlenen kontenjan 350 kişidir. Bu kontenjanın yüzde 75’i Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi lisans programları öğrencileri ve mezunlarına, yüzde 25’i ise diğer üniversitelerin lisans programları öğrencileri ve mezunlarına ayrılmıştır. Formasyon programı için başvurular online olarak yapılabilmektedir. İlk yapılan duyuruda programı için başvuruların 5 Ekim 2017 tarihinde sona receği belirtilmişti. Ancak daha sonra yapılan açıklama ile başvruların 8 Ekim 2017 tarihine kadar uzatıldığı belirtildi.

İki dönem halinde yapılak olan formasyon programı için derslere devam zorunluluğu bulunacaktır. Derslerin 30 Ekim 2017 tarihinde başlaması planlanmaktadır. Dersler Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Bomonti Yerleşkesi dersliklerinde hafta içi iki gün saat 17:00-22:50 saatleri arasında yapılacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru yapabilmek için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ