MKE KPSS Puanı İle Personel Alacak

  • 26 Mart 2017
  • 546 kez görüntülendi.
MKE KPSS Puanı İle Personel Alacak

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Kırıkkale’de bulunan Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğüne 94 sürekli işçi alımı yapacak.

MKE tarafından yapılacak alımlarda KPSSP94 puan türünden en az 60 puan alan adaylar değerlendirmeye alınacak.Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını bulundukları ildeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr üzerinden online olarak yapabilecekler.

94 personelin pozisyonlara göre dağılımı şu şekilde;

8 kişi Refrakter Ustası, 30 Çelikhane Operatörü, 12 Tavan Vinç Operatörü, 10 İş Makineleri Operatörü, 4 Kimya, 12 Metal, 12 Metalurji ve Endüstriyel Otomasyon Uzmanı alınacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvur sürelerini ve ilgili detayları işkur üzerinden takip edebilirler. Başvuru süresi bittikten sonra işe alınacak adayların isimleri ilan edilecek ve ilan edilen adaylar kendilerinden istenen belgeler ile birlikte MKEK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI İŞÇİ İŞVEREN İLİŞKİLERİ ŞUBESİ MÜDÜRLÜĞÜ’ ne başvuracaklardır. Belgelerini posta yolu ile gönderecek adayların bu belgeleri en geç 5 Mayıs 2017 tarihine kadar ulaştırmaları gerekmektedir.

Alınacak her pozisyon için şartlar ayrı ayrı detaylı şekilde duyurulmuştur. Adayların başvuru yapmadan önce bu şartları iyice incelemeleri ve sonrasında başvurmaları gerekmektedir. Refrakter Ustası, Çelikhane Operatörü, Tavan Vinç Ustası ve İş Makineleri Operatörlüğü için en az üç yıl deneyimli olma şartı aranmaktadır. Diğer pozisyonlar için deneyim şartı aranmamaktadır.

MKE iş alımı ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ve detaylı başvuru şartlarına www.dpb.gov.tr adresinden online olarak ulaşabilirsiniz.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ