Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar

  • 15 Haziran 2017
  • 1.608 kez görüntülendi.
Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar

Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için yedekten kesin kayıt hakkı kazananlar listesi açıklanmıştır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yürütülecek olan 2750 kişilik formasyon eğitimi kesin kayıtları tamamlandı ve kayıt hakkı kazandığı halde kayıt yaptırmayan adayların yerine alınacakların listesi ilan edildi. Kesin kayıt hakkı kazanan adayları kayıtlarını 16-20 Haziran 2017 tarihleri arasında yaptırabileceklerdir. Kayıtlar Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi’nde bulunan formasyon bölümünde 09.00-17.00 saatleri arasında yapılacaktır. Kayıtlar şahsen ya da noter vekaleti ile yapılacaktır. Adayların kayıt yaptırması durumunda, kayıtlarını sildirmek istediklerinde formasyon ücreti hiç bir şekilde geri iade edilmeyecektir. Kayıt yaptıran adayların bunu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Necmettin Erbakan Üniversitesi formasyon programı için ödenecek ücretin ilk taksiti kesin kayıt sırasında yatırılacak olup, ilk taksit 1027 TL’dir. İkinci taksiti ise daha sonra ilan edilecek bir tarihte aynı tutarda yatırılacaktır. Posta ya da diğer yolardan yapılan belge gönderimleri kabul edilmeyecektir. Kesin kayıtlar 20 Haziran 2017’de sona erdikten sonra boş kontenjan olması durumunda yeniden bir yedek liste ilan edilecektir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı 2 dönemden oluşacaktır ve her dönemin 14 hafta sürmesi planlanmıştır. Dersler 2017 Eylül ayında başlayacaktır. Derslerin sona ermesi 2018 Haziran ayında olacaktır. Akademik takvim ve ders programı ile ilgili henüz açıklama yapılmamıştır. Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin web sitesinde daha sonra ilan edilecektir.

Kesin kayıt hakkı kazananlar listesine ulaşmak için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ