Necmettin Erbakan Üniversitesi Formasyon Ek Kontenjan Duyurusu

  • 26 Ağustos 2017
  • 2.365 kez görüntülendi.
Necmettin Erbakan Üniversitesi Formasyon Ek Kontenjan Duyurusu

Necmettin Erbakan Üniversitesi 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için ek kontenjan açtığını bildirmiştir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda, toplam kontenjanın 500 kişi olduğu belirtilmiştir. Başvurular 25 Ağustos 2017-8 Eylül 2017 tarihleri arasında online olarak yapılabilecektir. Başvurular tamamlandıktan sonra kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi 8 Eylül 2017 tarihinde ilan edilecektir. Bu adayların kesin kayıtları 11-13 Eylül 2017 tarihlerinde  09.00-17.00 saatleri arasında Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi’nde yapılacaktır. Boş kontenjan olması durumunda 13 Eylül 2017 tarihinde yedek listeden kesin kayıt hakkı kazananlar  ilan edilecektir. Yedek listeden kayıt hakkı kazananlar kayıtlarını 14-15 Eylül 2017 tarihleri arasında yaptıracaktır.

 

Bazı bölümlerde boş kontenjan olması durumunda diğer bölümlerden Fakülte kararı ile aktarım yapılabilecektir. Kayıt yapıldıktan sonra kaydını sildirmek isteyen adaylara geri para iadesi kesinlikle yapılamayacaktır.

İki dönemden oluşacak pedagojik formasyon eğitimi programı için her bir dönem 14 hafta sürecektir. Dersler Eylül 2017’de başlayıp, Haziran 2018’de sona erecektir. Akademik takvimin daha sonra ilan edileceği belirtilmiştir.

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi formasyon eğitimi programına tüm üniversitelerin son sınıf öğrencileri ve mezunları başvuru yapabilecektir. Ara sınıf öğrencilerinin kaydı kesinlikle alınmayacaktır. Başvuru yapıp kayıt hakkı kazanmış olsalar dahi başvuruları iptal edilecektir.
Detaylı bilgi için tıklayın. 
Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ