Nevşehir Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 15 Mayıs 2017
  • 2.565 kez görüntülendi.
Nevşehir Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Nevşehir Üniversitesi 2017  dönemi pedagojik formasyon eğitimi sonuçları açıklanmıştır.

Nevşehir Üniversitesi 2017  dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için ön başvurular 27 Nisan 2017-11 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınmıştı. Bugün itibari ile kesin kayıt hakkı kazananların listesi açıklanmıştır. Kesin kayıt hakkı kazanan adayları kayıtlarını 16-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında yaptıracaklardır. 19 Mayıs 2017 tarihi tatil olması sebebi ile bu tarihte kayıt olmayacaktır. Nevşehir üniversitesi öğrencileri kesin kayıt için gelirken sadece banka dekontu getireceklerdir. Kayıtlar Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü Merkez Yerleşkesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda yapılacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

1. Öğrenci işlerinde kayıt esnasında alınabilecek olan kesin kayıt dilekçesi

2. Lisans mezunları için Onaylı Mezuniyet Belgesi ya da Diploma

3. Lisans mezunları için Onaylı Lisans Not Transkripti

4. Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Aslının mutlaka ibraz edilmesi gerekmektedir.)

5. 2 Adet Vesikalık Fotoğraf

6. Formasyon eğitimi ücreti olan 2 bin 54 TL’nin ilk taksiti olan bin 27 TL ‘nin yatırıldığına dair banka dekontu (Banka dekontunda mutlaka ad-soyad ve formasyon ücretinin birinci dönem ücreti olduğu belirtilmelidir. ) Kayıt işlemi iptal edildiğinde ücret iadesi yapılmayacaktır. Adayların bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. Ücretler ATM’den kabul edilmemektedir.

Geçen sene uzaktan eğitim veren Nevşehir Üniversitesi, bu sene örgün eğitim vereceğini açıklamıştır. Derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Derslerin Eylül 2017’de başlaması planlanmıştır. 

Nevşehir Üniversitesi 2017 formasyon programı için kesin kayıt hakkı kazananların listesi ve daha detaylı bilgiye ‘  egitim.nevsehir.edu.tr/tr/13762 ‘ adresinden ulaşılabilir.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ