Nevşehir ÜNiversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

  • 30 Mayıs 2017
  • 1.804 kez görüntülendi.
Nevşehir ÜNiversitesi 2017 Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

Nevşehir Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için yedek kazananlar listesi ve kayıt detayları açıklanmıştır.

Nevşehir Üniversitesi 2017 formasyon programı için yedek kayıt hakkı kazananlar listesine ‘ egitim.nevsehir.edu.tr/tr/13896 ‘ adresinden ulaşılabilmektedir. Üniversite tarafından Nevşehir Üniversitesi adayları ve diğer üniversitelerin adayları olmak üzere iki ayrı liste açıklanmıştır. Yedek kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 30 Mayıs 2017- 8 Haziran 2017 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Kayıtlar Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü Merkez Yerleşkesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’nda yapılacaktır.

Nevşehir Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi dersleri örgün olarak yapılacaktır ve Eylül 2017’de başlayacaktır. Kesin kaydını yaptıran adaylar kayıt sildirdiklerinde ücret iadesi kesinlikle olmayacaktır.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  • Dilekçe (Kayıt için gelindiğinde öğrenci işlerinden alınacaktır.)
  • Lisans mezunları için Onaylı Mezuniyet Belgesi ya da Diploma (Belgelerin aslı getirildiğinde onay Nevşehir Üniversitesi’nde yapılabilir)
  • Lisans mezunları için Onaylı Lisans Not Transkripti
  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Aslını göstermek şartıyla)
  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
  •  2054 TL’lik formasyon ücretinin ilk taksiti olan 1027 TL’nin yatırıldığına dair banka dekontu (Dekontta mutlaka açıklama kısmına ad soyad ve formasyon I. dönem ücreti ibaresi yazdırılmalıdır.) Ödemeler EFT ve Havale yapılabilir ancak ATM’den ödeme kabul edilmeyecektir.

NOT: Kayıt için Nevşehir  Üniversitesi öğrencilerinin sadece 2054 TL’lik formasyon ücretinin ilk taksiti olan 1027 TL’nin yatırıldığına dair banka dekontunu getirmeleri yeterli olacaktır.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 2017 Pedagojik Formasyon Eğitimi Programı yedek kazananlar listesi ve detaylı bilgiye ‘ egitim.nevsehir.edu.tr/tr/13896 ‘ adresinden ulaşılabilmektedir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ