Nevşehir Üniversitesi Formasyon’a Açıktan Kayıt Yapılacak

  • 17 Haziran 2017
  • 3.531 kez görüntülendi.
Nevşehir Üniversitesi Formasyon’a Açıktan Kayıt Yapılacak

Nevşehir Üniversitesi 2017-2018 dönemi için açmış olduğu pedagojik formasyon eğitimi için yedek kayıt hakkı kazananları ve yedek kayıt listesi olmayan bölümleri açıkladı.

Nevşehir Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada formasyon programı için boş kontenjanlar olduğu belirtildi. Yedek listesi bulunan bölümler için yedek adaylar arasından kesin kayıt hakkı kazananlar ilan edildi. Yedek listesi bulunmayan bölümler için ise açıktan kayıt alınacak. Boş kontenjan açığı bulunan bölümler için kayıt yaptırmak isteyen adaylar Nevşehir Üniversitesi Öğrenci İşleri’nden kayıt sırası aldıktan sonra formasyon ücretini yatırıp kayıt yaptıracaklardır. Kayıtlar 19-23 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 19 Mayıs günü resmi tatil olmasından dolayı o gün kayıt işlemi yapılmayacaktır.

Nevşehir Üniversitesi 2017 formasyon programı için dersler 2017 Eylül ayında başlayacaktır ve dersler örgün eğitim şekilde işlenecek olup, derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Açıktan Alım Yapılacak Bölümler ve Kontenjanları

Beden eğitimi 50

İngilizce 6

Sanat Tarihi 2

Tarih 3

Yukarıda belirtilen bölümler için yedek liste olmadığından belirtilen kişi sayısı kadar alım yapılacaktır. Kontenjan tamamlandığından alımlar kapatılacaktır.

Yedek kazananlar listesi ve detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ