Öğrencisini Kabloyla Dövdü

  • 07 Haziran 2017
  • 331 kez görüntülendi.
Öğrencisini Kabloyla Dövdü

Afyonkarahisar’da akıl almaz bir olay meydana geldi. Ortaokul 2. sınıfa giden bir öğrenciyi, projeksiyon cihazının kablosuyla dövdüğü iddiasıyla hakkında soruşturma başlatıldı. Sinanpaşa’da meydana gelen korkunç öğretmen saldırı bir kez daha velileri korkuttu. Öğrencisini kabloyla dövdüğü bilinen öğretmen hakkında aile suç duyurusunda bulunurken, yetkililer olaya hemen jandarma atadı. Jandarmanın da olaya el atmasıyla beraber durum il ve ilçede yankılandı. Emniyetin olayla ilgili soruşturma sürdürdüğü bilinirken, öğretmenin başka öğrencilere de aynı şekilde davranıp davranmadığı diğer öğrencilere sorularak öğrenilmeye çalışılıyor. Ayriyeten okul yöneticileri hakkında da soruşturmalar sürüyor. Böyle bir durumun bir daha yaşanmaması için ailenin suç duyurusunda bulunduğu ve suçlu/suçluların en kısa sürede ceza almasını istediğini dile getirdi.

Projeksiyon Cihazının Kablosuyla Saldırdı

Meydana gelen olay Sinanpaşa ilçesinde bir ortaokulda gerçekleşti. Söylentilere göre öğretmen, derste çocuklara sırayla kitap okutturuyordu. Fakat öğrencisi S.Ç, okumak istemediğini dile getirdi. Bunun üzerine öğretmen, öğrencisine sınıf dolabından çıkarmış olduğu projeksiyon kablosuyla saldırmaya başladı. Öğretmen, 15 cm uzunluğunda olan kabloyla, 13 yaşındaki öğrenci S.Ç’nin bacağında bir morarma izi bıraktı.

Meydana gelen olayı S.Ç’nin kuzeni farketti. 4 gün boyunca çocuğun olayı sakladığı ve kuzeninin bacağındaki izleri görmesiyle beraber ailesinin darp raporu aldıktan sonra okul ile öğretmenden şikayetçi olduğu öğrenildi.

Duruma Jandarma El Attı

Durum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne intikal ederken, darp olayının sonrasında ailenin de şikayetleri üzerine jandarma olaya el attı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü biliniyor.

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ