Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 12 Haziran 2017
  • 2.532 kez görüntülendi.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından açılan 2017 yaz dönemi formasyon sonuçları açıklanmıştır.

Geçtiğimiz günlerde Ondokuz Mayıs Üniversitesi 1500 kişilik formasyon programı için alım yapacağını duyurmuştu. Başvuruların 11 Haziran 2017 tarihi itibari ile tamamlanmasının ardından kesin kayıt hakkı kazanan adayların listesi açıklandı. Kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 15-16-19 Haziran 2017 tarihlerinde 09.00 – 16.30 saatleri arasında yapabileceklerdir. Kesin kayıtlar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi binasında yapılacaktır. Kayıt için adayların şahsen gitmeleri ya da noter vekaleti vermeleri gerekecektir. Posta ya da vb yollarla yapılacak olan kayıt işlemleri kabul edilmeyecektir. Adayların kayıt haklarını kaybetmemeleri için mutlaka bu tarihler arasında gitmeleri gerekmektedir.

Kayıtların 19 Haziran 2017 tarihinde tamamlanmasından sonra boş kontenjan olması durumunda yedek liste ilan edilecektir. 21-23 Haziran 2017 tarihleri arasında yedek kayıtlar yapılacaktır. Bu alımdan sonra da boş kontenjan olması durumunda ise 3-4 Temmuz 2017 tarihlerinde başvuru yapanlar ya da yapmayanlar arasından doğrudan kayıt alınacaktır.

Dersler Uzaktan Eğitim

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2017 formasyon programı dersleri uzaktan eğitim şeklinde yürütülecektir. Dersler Ondokuz Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi tarafından online olarak verilecektir. Uzaktan eğitim derslerinin 6 Temmuz 2017’de yapılmaya başlanması planlanmaktadır. Uygulamalı dersler olan Özel Öğretim Yöntemleri, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersleri ise yaz ayında yüzyüze yapılacaktır. Staj ise güz yarıyılında Samsun’da yapılacaktır.

Kesin kayıtlarını gerçekleştiren adayların formasyon sertifikaları en geç 2018 Ocak ya da Şubat ayında teslim edilecektir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi kesin kayıt hakkı kazananların listesine ulaşmak için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ