Ondokuz Mayıs Üniversitesi Formasyon İkinci Yedek Kazananlar

  • 25 Haziran 2017
  • 9.103 kez görüntülendi.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Formasyon İkinci Yedek Kazananlar

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için ikinci yedekten kayıt hakkı kazananlar listesi açıklanmıştır.

İkinci yedekten kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 28 Haziran 2017 Saat 09:00-16:30 arası ve 29 Haziran 2017 Saat 09:00-12:00 arası yaptırabileceklerdir. Kayıtlar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Formasyon biriminde yapılacaktır. Kayıtlar için adayların şahsen gitmeleri ya da noter vekaleti vermeleri gerekmektedir.

Bütün Dersler Yaz Döneminde

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre, formasyon eğitimi programının bütün dersleri yaz döneminde tamamlanacaktır. Sadece Öğretmenlik Uygulaması dersi güz döneminde yapılacaktır. Bu da 14 hafta sürecek olup, Samsun İlindeki okullarda haftada bir gün şeklinde sürdürülecektir. Kayır yaptıran adayların sertifikalarının en geç 2018 Ocak-Şubat aylarında teslim edilmesi planlanmaktadır.

Teorik dersler OMÜ Uzaktan Eğitim Merkezi  aracılığı ile online olarak işlenecektir. Özel Öğretim Yöntemleri, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersleri ise yaz döneminde yüzyüze yapılacaktır.

Başvuru Yapamayanlara Kayıt Hakkı

Her hangi bir sebepten dolayı online başvuru yapamayan ya da kayıt tarihini kaçıran adaylar için 29 Haziran 2017 öğleden sonra 13.30-16.30 saatleri arasında ve 30 Haziran 2017 saat:14:00’e kadar gerekli şartları sağlayan adayların kayıtları yapılabilecektir. Kontenjan dolana kadar başvuru sırası baz alınarak kayıt alınacaktır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi ikinci yedek kayıt hakkı kazananlar listesi için tıklayın. 

Detaylı bilgi için tıklayın. 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. suat diyor ki:

    Merhaba yedek listedeydim yeni listede asil olmusum ancak siyaset bilimleri kamu yonetimi formasyon bolumu ben idari bilimler kamu yonetimi mezunuyum bu konuda bilginiz var mi formasyon alabilirmiyim

  2. Selim Ayvacı diyor ki:

    Hasan Kalyoncu Üniversitesi’de uzaktan eğitim veriyormuş oraya başvurmayı düşünüyorum arkadaşlar. Başvuruları başladı 28’inde bitiyor. Ne düşünüyorsunuz ?

BİR YORUM YAZ