Ondokuz Mayıs Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

  • 20 Haziran 2017
  • 3.015 kez görüntülendi.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananlar Açıklanmıştır

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından yürütülecek olan pedagojik formasyon eğitimi programı için yedekten kesin kayıt hakkı kazananlar listesi açıklanmıştır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi formasyon programı için geçtiğimiz haftalarda başvurular alınmıştı ve kesin kayıt hakkı kazananlar için kayıtlar yapıldı. Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kayıt yaptırmayan adayların yerine yedeklerden kayıt alınması için yedek liste açıklandı. Listede adı bulunan adaylar kesin kayıtlarını 21-22-23 Haziran 2017 tarihlerinde yaptırabileceklerdir. Kayıtlar Eğitim Fakültesi A Bloktan yapılacaktır. Kesin kayıtlar için adayların şahsen gitmeleri ya da noter vekaleti vermeleri gerekmektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi tarafından uzaktan eğitim yolu ile yapılacak olan dersler belirtilen akademik takvime göre 17.00-23.45 saatleri arasında canlı olarak işlenecektir. Staj haricindeki dersler yaz döneminde tamamlanacaktır. Özel Öğretim Yöntemleri, Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersleri yaz döneminde yüzyüze yapılacaktır. Staj güz döneminde Samsun İl Merkezinde bulunan okullarda yapılacaktır. 14 hafta sürmesi planlanan staj programı genelde haftada bir gün olacaktır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 2017 yaz formasyon programı akademik takvimi için tıklayın. 

Yedekten kayıt hakkı kazananların listesi ve detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ