Osmangazi Üniversitesi 2017 Yaz Okulu Duyurusu Yayımlanmıştır

  • 28 Mayıs 2017
  • 2.322 kez görüntülendi.
Osmangazi Üniversitesi 2017 Yaz Okulu Duyurusu Yayımlanmıştır

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 2016-2017 yaz okulu programı için başvuru şartlarını ve tarihleri açıklamıştır.

Osmangazi Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda yaz okulu programına Osmangazi Üniversitesi öğrencilerinin ve diğer üniversitelerin öğrencilerinin başvurabileceği belirtilmiştir. Başvurular online olarak yapılacaktır. Yaz okulu için belirlenen kontenjanlar ve diğer açıklamalar kayıt tarihinden en az bir hafta öncesinde ilan edilecektir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğrencileri için kayıt tarihleri 22-23 Haziran 2017’dir. Diğer üniversitelerden ders almak isteyen öğenciler için kayıtlar 28-29 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacaktır.

Öğrenciler alacakları derslere karar verdikten sonra ücret hesaplama sayfasından ödemeleri gereken ücretleri hesaplayabileceklerdir. Başvuru yapacak adayların ESOGUBS sayfasında işlem yapabilmeleri için ilk önce öğrencinin yaz okulu kapsamında alacağı dersler için belirlenen ücreti Ziraat Bankası Eskişehir şubesinde açılan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yaz Okulu hesabına internet bankacılığı, Bankamatik(ATM) ya da mobil bankacılık aracılığı ile yatırması gerekmektedir. Yaz okulu ücret ödemeleri EFT/Havale ya da Şubeden yapılamayacaktır. Öğrenciler ücretlerini ödedikten sonra ESOGUBS sisteminden açılan dersleri ve kontenjanları görüntüleyebilecekler ve kayıt işlemlerini yapabileceklerdir. Kayıt işlemleri banka ödemesi olmadan tamamlanamayacaktır, adaylar aldıkları dersleri isterlerse iptal edebileceklerdir ve ücret iadesi alabileceklerdir. Yaz okulu ücret iadesi olacak öğrenciler ESOGUBS sisteminde bulunan iade formunu dolduracaklardır. Ders kayıtlarının yapılmasının ardından ücret iadesi bulunan öğrencilerinin iadeleri iade formunda belirtilen İBAN numarasına iade yapılacaktır.

Yaz okulu programı ile ilgili açılacak dersler ve yaz okulu programına ‘ www.egitim.ogu.edu.tr/detay.asp?id=313 ‘ ulaşılabilmektedir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ