Osmangazi Üniversitesi 48 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

  • 16 Haziran 2017
  • 1.746 kez görüntülendi.
Osmangazi Üniversitesi 48 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda, Osmangazi Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere 48 sözleşmeli personel alınacağı açıklandı.

Yapılan duyuruda alınacak personelin KPSS(B) puanına göre değerlendirileceği belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için son başvuru tarihi 29 Haziran 2017 Perşembe günüdür. Bu tarihte mesai saati bitimi ile başvurular sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığı’na yapacaklardır. Başvurular şahsen yapılacaktır. Personel alımı için ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabileceklerdir. 29 Haziran 2017 tarihinde başvuruların sona ermesi ile birlikte başvuru yapan adaylar KPSS (B) grubu puanına göre değerlendirilecek ve personel alımı için hak kazanan adayların isimleri Osmangazi Üniversitesi web sayfasında duyurulacaktır. Hak kazanan adayların posta, mail ya da başka bir yol ile bildirim olmayacaktır.

Başvuru yapacak adayların, Osmangazi Üniversitesi personel alımı ilanından bir yıl öncesine kadar sözleşmeli olarak çalışmıyor olması gerekmektedir.

Personel alımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ