Pamukkale Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 15 Mayıs 2017
  • 2.056 kez görüntülendi.
Pamukkale Üniversitesi 2017 Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Pamukkale Üniversitesi 2017 yaz dönemi pedagojik formasyon eğitimi sonuçları açıklanmıştır.

Pamukkale Üniversitesi 2017 yaz dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için 1200 kişilik kontenjan açmıştır. Bu kontenjanın yüzde 75’i Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine ayrılmıştır. Formasyon eğitimi için ön başvurular 10 Nisan-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınmıştı. Bugün itibari ile kesin kayıt hakkı kazananların listesi açıklanmıştır. Kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını bölümlere göre belirlenen kayıt tarihlerinde yaptıracaklardır. Bölümlere göre farklılık gösteren kayıtlar 17-31 Mayıs 2017 arasında gerçekleştirilecektir. Mazeretli adayların kayıt günü ise 1 Haziran 2017 tarihi olarak belirlenmiştir.

Yedek kazanan adayların listesi 2 Haziran 2017 tarihinde ilan edilecektir. İlan edilen listede durumu YEDEK 1 olarak belirtilmiş adaylar kayıtlarını 5-6 Haziran 2017 tarihinde yaptırabilecektir. Aynı listede YEDEK 2 olarak belirtilen adaylar ise boş kontenjan olması durumunda formasyon birimine not çizelgeleri ile başvuru yaparak kayıt yaptırabileceklerdir. Kayıtlar şahsen yapılacaktır. Kendisi gelemeyen adaylar noter vekaleti aracılığıyla 3. kişilere kayıt yaptırtabilirler.

Pamukkale Üniversitesi yaz dönemi formasyon eğitimi programı örgündür. Derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Yaz dönemi derslerinin cumartesi-pazar yapılması planlanmıştır.Birinci dönem formasyon eğitimi programı yaz okulu akademik takvimine göre devam edecektir.Birinci dönem dersleri 13 Ağustos2017 tarihinde sona erecektir. İkinci dönem ise güz döneminde devam edecektir. Formasyon programına kayıtlı adaylar güz döneminde haftaiçi bir gün uygulama okuluna staj için gideceklerdir. Staja gidilecek okullar Denizli İl merkezinde olacaktır.

Kayıt hakkı kazanan adayların listesine ve detaylı bilgiye  ‘  www.pau.edu.tr/egtformasyon/tr ‘ adresinden ulaşılabilir.

 

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ