Pamukkale Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananları

  • 03 Haziran 2017
  • 1.575 kez görüntülendi.
Pamukkale Üniversitesi Formasyon Yedek Kazananları

Pamukkale Üniversitesi 2017 yaz pedagojik formasyon eğitimi programı için yedek kazananlar listesini açıklamıştır.

Pamukkale Üniversitesi 2017 pedagojik formasyon eğitimi programı için başvurular 10 Nisan 2017-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınmıştı. 1200 kişinin alınacağı pedagojik formasyon eğitimi programı için kesin kayıtların yapılmasının ardından boş kalan kontenjanlar için yedek kazananların listesi Pamukkale Üniversitesi resmi web sayfasında yayımlanmıştır.

Kayıtlar Şahsen Olacak

Pedagojik formasyon eğitimi programı için yedeklerden kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 5-6 Haziran 2017 tarihlerinde  sabah: 09:00-12:00,  öğleden Sonra: 13:30-16:00 saatleri arasında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yaptırabileceklerdir. Adayların kesin kayıtlarını yaptırabilmeleri için şahsen gitmeleri gerekmektedir ya da noter vekaleti ile kayıt yapılabilmektedir.Kesin kayıtların 5-6 Haziran’da yapılmasının ardından boş kontenjan olması durumunda 8 Haziran 2017 tarihinde ikinci bir yedek liste ilan edilecektir.

Kesin kayıta gelen adayların yanlarında mezuniyet belgesi, lisans not durumu belgesi, kimlik fotokopisi, 1 adet fotoğraf, formasyon ücretinin ilk taksitinin yatırıldığına dair banka dekontunu getirmeleri gerekmektedir.

Derslere Devam Zorunlu

Yaz döneminde Cumartesi- Pazar günlerinde  yapılması planlanan pedagojik formasyon eğitimi programı için derslere devam zorunluluğu bulunacak. Formasyon eğitimi programının ilk dönemi yaz okulu programı ile beraber yürütülecek. İlk dönem derslerinin 13 Ağustos 2017 tarihinde tamamlanması öngörülüyor. İkinci dönem dersleri ise güz dönemi içerisinde yapılacak ve adaylar haftaiçi bir gün olmak üzere Denizli İl merkezinde bulunan okullara staja gideceklerdir.

Pamukkale Üniversitesi pedagojik formasyon eğitimi için yedek kazananlar listesi ve detaylı bilgiye ‘ www.pau.edu.tr/egtformasyon/tr ‘ ulaşılabilmektedir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ