Pamukkale Üniversitesi’nin Formasyon Yedek Kazananları

  • 07 Haziran 2017
  • 1.479 kez görüntülendi.
Pamukkale Üniversitesi’nin Formasyon Yedek Kazananları

Pamukkale Üniversitesi açacağı pedagojik formasyon eğitimi programı için yedekten kayıt hakkı kazananların listesini yayımladı.

Pamukkale Üniversitesi 2017 yaz dönemi pedagojik formasyon eğitimi programı için başvurular 10 Nisan-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında alınmıştı. 1200 kişilik kontenjanda kayıtların tamamlanması ile boş kontenjanlar olduğu açıklandı ve yedek liste ilan edildi. Yedek listedeki adaylardan kayıt yaptırmayanların olması üzerine Pamukkale Üniversitesi resmi internet sitesinde ikinci bir yedek liste duyurusu yaptı.

1.50 Sınırı Uygulanacak

Pamukkale Üniversitesi tarafından 15 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanan listede bazı adayların karşısında YEDEK 2 yazısı bulunmaktaydı. Bu ikinci yedek ilanı ile birlikte bu listede YEDEK 2 olan adaylar Pamukkale Üniversitesi Formasyon Birimine başvuru yapabilecek. Ancak bu adayların başvuru yapabilmesi için not ortalamalarının 1.50’yi geçmesi gerekmektedir. Not ortalaması 1.50’nn altında kalan adaylar başvuru yapamayacaktır.

Kayıtlar 7 Haziran’da Başlıyor

İkinci yedek listeden kesin kayıt hakkı kazanan adaylar kayıtlarını 7 Haziran 2017-15 Haziran 2017 tarihleri arasında yaptırabileceklerdir. Kayıtlar sabah  09:00-12:00, öğleden sonra ise 13:30-16:00 arasında yapılacaktır.

Devam Zorunluluğu Bulunuyor

Pamukkale Üniversitesi 2017 yaz dönemi pedagojik formasyon programı için derslerin örgün eğitim yolu ile yapılacağı belirtilmiştir. Formasyon programının ilk dönemi yaz aylarında yapılacak olup, dersler haftasonu ( Cumartesi- Pazar ) olacaktır. İlk dönem dersleri 13 Ağustos 2017 tarihinde tamamlanacaktır. Pedagojik formasyon eğitimi programının ikinci dönemi güz dönemi ile birlikte yapılacak olup, henüz akademik takvim ilan edilmemiştir. Adayların ikinci dönem staj uygulaması için haftaiçi bir gün Denizli İl Merkezinde bir okula gitmeleri gerekecektir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ