Siirt Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

  • 15 Mart 2017
  • 1.522 kez görüntülendi.
Siirt Üniversitesi Formasyon Sonuçları Açıklanmıştır

Siirt Üniversitesi 2017 bahar formasyon programı için açılan ek kontenjan başvuruları sonuçlanmıştır.

Başvurular transkript notlarına göre 100’lük sistemde değerlendirilmiştir. Ek kontenjan başvurusu sonrasında kayıt yaptırmaya hak kazananan adaylar 15 Mart 2017 Çarşamba tarihindenden 16 Mart 2017 Perşembe saat:17:00 ‘e kadar formasyon eğitimi ücretinin ilk taksidini yatırmış olmalılardır. Formasyon Eğitimi için ödenecek ücretin ilk taksidi 1027 TL’dir. Eğer kesin kayıt hakkı kazanan adaylar bu tarihler içerisinde ücreti yatırmazlarsa, kayıt haklarını kaybedeceklerdir.

Başvuru yapmış olduğu halde kazananlar listesinde ismi olmayan kişiler, en geç 17 Mart 2017 Perşembe tarihine kadar  Eğitim Fakültesi Bölüm Sekreterliğine başvurmalıdır.

Formasyon eğitimi ücretinin ilk taksidini yatırdıktan sonra kayıt hakkından vazgeçip ücretini isteyenler en geç 24 Mart 2017 Cuma gününe kadar iade isteyebilir. Bu tarihten sonra yapılacak iade istemleri kabul edilmeyecektir.

Adaylar ücretlerin ilk taksidini yatırdıklarına dair aldıkları makbuzda Ad-Soyad, Branş ve TC kimlik numaralarının bulunmasına dikkat etmelidir.

Formasyon Eğitimi dersleri iki dönem olarak planlanmıştır. Ders programı ve akademik takvim 17 Mart 2017 Cuma günü duyurulacaktır.  Formasyon dersleri hafta sonu 08:00-19:00 saatleri arasında yapılacaktır. Devamsızlık hakkı teorik dersler için %30, uygulamalı dersler için ise %20’dir.

İlk taksiti yatıran adaylar ücreti yatırdıklarına dair dekontları derslerin başladığı ilk hafta içerisinde sekreterliğe teslim etmelilerdir.

Kesin kayıt hakkı kazananların listesine  ‘ egitim.siirt.edu.tr/duyuru/pedagojik-formasyon-egitimi-ek-kontenjan-degerlendirme-sonuclari/639294646.html ‘ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ