Sınavsız İkinci Üniversite Başvurusunu Kaçırmayın!

  • 11 Ekim 2019
  • 1.863 kez görüntülendi.
Sınavsız İkinci Üniversite Başvurusunu Kaçırmayın!

Anadolu Üniversitesi Sınavsız İkinci Üniversite başvuruları için son günler. 2 Eylül 2019 tarihinde başlayan başvurular, haftaya sona eriyor.

İkinci Üniversite programı ile siz de hiç bir sınava girmeden, hiç bir puan kısıtlaması olmadan istediğiniz bir bölüme kaydınızı yaptırabilir ve iki ya da daha fazla alanda önlisans/lisans diplomasına sahip olabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Sınavsız İkinci Üniversite başvuruları 2 Eylül 2019 ‘da başlamıştı, başvurular için belirlenen son gün 18 Ekim 2019. Kayıt yaptırmak isteyenlerin bu tarihe kadar online kayıtlarını yapmaları ve istenen belgeleri AÖF bürolarına teslim etmeleri gerekmektedir.

Kimler Başvurabilir?

Sınavsız İkinci Üniversite programına her hangi bir Üniversite’nin önlisans ya lisans okuyan öğrencileri ya da mezunları başvurabileceklerdir. İkinci Üniversite kapsamında önlisans öğrencileri/mezunları sadece önlisans bölümlerine başvuru yapabilirken, lisans öğrencileri/mezunları hem önlisans hem de lisans bölümlerinden birine başvuru yapabilir. Açıköğretim Fakültesi’nde her hangi bir bölümde halen kayıtlı olanlar ikinci üniversite programına kayıt yaptıramazlar.

Nasıl Kayıt Yapılır?

Sınavsız İkinci Üniversite programına kayıt yaptırmak isteyen adaylar online olarak kaydını gerçekleştirdikten sonra döküm al butonu ile AÖF bürosuna teslim edilecek olan belgelerin dökümünü alacaklardır. Daha sonra ÖDEME YAP bölümünden ödeme gerçekleştirildikten sonra belgelerin AÖF bürosuna teslimi ile kaydınızı tamamlanmış olacaktır.

Sınavsız İkinci Üniversite programları ve detaylı bilgi için tıklayın.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ