İstanbul da formasyon açacakbaşka üniversite var mı acaba.

179 gösterim
3 Ekim Formasyon kategorisinde Mavi sordu
İstanbul da formasyon açacak başka üniversitesi var mı.

5 Cevap

0 oy
4 Ekim Ece cevapladı
Bende bu sorunun cevabını bekliyorum
0 oy
5 Ekim misafir cevapladı
Bu sene 11.dönem istanbul üniversitesi kontenjanı azaltmış.Doğru düzgün giren olmadı.
0 oy
5 Ekim misafir cevapladı
Evet maalesef ben de yerleşemedim, çok az sayıda almışlar. Geçen dönem 16 kişi almışlardı Ulaştırma hizmetlerinden bu sene 5  kişi almışlar. Resmen rezillik.
Eger duyan eden olursa bildirsin bu başlık altında. Çünkü bu site cidden ciddiye alınacak bir site değil. Giresun üniversitesinin açtığı formasyon ilanını bile kaçırmışlar. Onlarca üniversite var takip etmekten gözüm karardı her gün.
0 oy
4 gün önce misafir cevapladı
Benim bölümüm için ilk defa formasyon açıldı o da ağustosta belli oldu hepsi bitmiş. Kaldım ortada gelecek yıl da kim öle kim kala saçma sapan iş. Gözümü kararttım Samsun'a gidecektim BT için formasyon açmamışlar. Rezillik. Para hazır bekliyor, olmayacaksa en azından borçlarımı kapatayım.
0 oy
4 gün önce misafir cevapladı
BT için bende bekliyorum bu saatten sonra da açan olmaz herhalde ben 19 mayıs açar diyordum

995 soru

874 cevap

101 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon formasyon-2018-2019 2018-uzaktan yaz-formasyon ücretli-öğretmenlik çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon sosyoloji-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik rehberlik-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon istanbulformasyon edebiyat-formasyon ankara-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon ikinci-üniversite üniversite kamu-yonetimi-formasyon onlisans-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon biyomedikal adalet-formasyon 2019 yıldırım-beyazıt-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire yönetim-bilişim-sistemleri- güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon birden-fazla-üniversiteye-formasyon-başvurusu abant-izzet-baysal-formasyon mardin-formasyon ilahiyat-formasyon formasyon-staj-muafiyeti harran-üniversitesi-formasyon 9-eylül-formasyon gazetecilik işletme-bölümü adalet-öğretmenliği tasarım ytü-formasyon saglik-yonetimi-formasyon ankara sınavsız-ikinci-universite ilahiyat egitim ücretli dönemi güz sosyoloji üniversitesi kayıt marmara fazla formasyon-yedek-liste-kesin-kayıt-listesi cbü-2018 harita-
4 Çevrimiçi
0 Üye ve 4 Ziyaretçi
...