İstanbul da formasyon açacakbaşka üniversite var mı acaba.

232 gösterim
3 Ekim 2018 Formasyon kategorisinde Mavi sordu
İstanbul da formasyon açacak başka üniversitesi var mı.

6 Cevap

0 oy
4 Ekim 2018 Ece cevapladı
Bende bu sorunun cevabını bekliyorum
0 oy
5 Ekim 2018 misafir cevapladı
Bu sene 11.dönem istanbul üniversitesi kontenjanı azaltmış.Doğru düzgün giren olmadı.
0 oy
5 Ekim 2018 misafir cevapladı
Evet maalesef ben de yerleşemedim, çok az sayıda almışlar. Geçen dönem 16 kişi almışlardı Ulaştırma hizmetlerinden bu sene 5  kişi almışlar. Resmen rezillik.
Eger duyan eden olursa bildirsin bu başlık altında. Çünkü bu site cidden ciddiye alınacak bir site değil. Giresun üniversitesinin açtığı formasyon ilanını bile kaçırmışlar. Onlarca üniversite var takip etmekten gözüm karardı her gün.
0 oy
18 Ekim 2018 misafir cevapladı
Benim bölümüm için ilk defa formasyon açıldı o da ağustosta belli oldu hepsi bitmiş. Kaldım ortada gelecek yıl da kim öle kim kala saçma sapan iş. Gözümü kararttım Samsun'a gidecektim BT için formasyon açmamışlar. Rezillik. Para hazır bekliyor, olmayacaksa en azından borçlarımı kapatayım.
0 oy
18 Ekim 2018 misafir cevapladı
BT için bende bekliyorum bu saatten sonra da açan olmaz herhalde ben 19 mayıs açar diyordum

1,336 soru

1,285 cevap

132 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2018-2019 2019 formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik formasyon-2019 2018-uzaktan yaz-formasyon çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj istanbulformasyon sosyoloji-formasyon anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite formasyon-bahar besyo-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon - harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon biyomedikal ankara-formasyon sanat-tarihi-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon saglik-yonetimi-formasyon pedagojik-formasyon üniversitesi yönetim-bilişim-sistemleri- formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon adalet-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek tasarım akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire sosyoloji eğitim hcakmak295@gmail otomotiv ucretli-öğretmen güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon alanya-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon ulaştırma-formasyon necmettin-erbakan-üniversitesi formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen com bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden uludağ-formasyon uludağ-üniversitesi-formasyon sdü-formasyon astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon birden-fazla-üniversiteye-formasyon-başvurusu abant-izzet-baysal-formasyon mardin-formasyon ilahiyat-formasyon formasyon-staj-muafiyeti harran-üniversitesi-formasyon
6 Çevrimiçi
0 Üye ve 6 Ziyaretçi
...