İstanbul da formasyon açacakbaşka üniversite var mı acaba.

237 gösterim
3 Ekim 2018 Formasyon kategorisinde Mavi sordu
İstanbul da formasyon açacak başka üniversitesi var mı.

6 Cevap

0 oy
4 Ekim 2018 Ece cevapladı
Bende bu sorunun cevabını bekliyorum
0 oy
5 Ekim 2018 misafir cevapladı
Bu sene 11.dönem istanbul üniversitesi kontenjanı azaltmış.Doğru düzgün giren olmadı.
0 oy
5 Ekim 2018 misafir cevapladı
Evet maalesef ben de yerleşemedim, çok az sayıda almışlar. Geçen dönem 16 kişi almışlardı Ulaştırma hizmetlerinden bu sene 5  kişi almışlar. Resmen rezillik.
Eger duyan eden olursa bildirsin bu başlık altında. Çünkü bu site cidden ciddiye alınacak bir site değil. Giresun üniversitesinin açtığı formasyon ilanını bile kaçırmışlar. Onlarca üniversite var takip etmekten gözüm karardı her gün.
0 oy
18 Ekim 2018 misafir cevapladı
Benim bölümüm için ilk defa formasyon açıldı o da ağustosta belli oldu hepsi bitmiş. Kaldım ortada gelecek yıl da kim öle kim kala saçma sapan iş. Gözümü kararttım Samsun'a gidecektim BT için formasyon açmamışlar. Rezillik. Para hazır bekliyor, olmayacaksa en azından borçlarımı kapatayım.
0 oy
18 Ekim 2018 misafir cevapladı
BT için bende bekliyorum bu saatten sonra da açan olmaz herhalde ben 19 mayıs açar diyordum

1,448 soru

1,364 cevap

152 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon 2019 formasyon-2018-2019 formasyon-2017 formasyon-2019 işletme-formasyon yaz-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan formasyon-2019-2020 çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon istanbulformasyon sosyoloji-formasyon üniversite formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon - kamu-yonetimi-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon #formasyon harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon saglik-yonetimi-formasyon pedagojik-formasyon üniversitesi yönetim-bilişim-sistemleri- formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon lojistik-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek tasarım akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire sosyoloji eğitim akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon alanya-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen com bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden uludağ-formasyon uludağ-üniversitesi-formasyon sdü-formasyon astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon
5 Çevrimiçi
0 Üye ve 5 Ziyaretçi
...