Alaaddin Keykubat üniversitesi formasyon ilanı için destek

231 gösterim
5 Ekim Formasyon kategorisinde Kerim sordu
Merhaba arkadaşlar.
Alaaddin Keykubat Üniversitesinin yaz başında başlattığı hızlandırılmış formasyon kursu staj uygulaması ile birlikte önümüzdeki Kasım Aralık gibi bitecek. Ve eğer yeni bir formasyon eğitimi için yeterli düzeyde talep olursa açacaklarını ve staj sonunda bildireceklerini söylediler. O yüzden sizlerden ricam gerek mail ile gerek üniversitenin formasyon dairesini arayarak gerekli taleplerinizi iletmeniz. Umarım biran önce belli olur. Mail adresini buraya yazıyorum, gören herkesten en az bir mail ve arama yapmasını rica ediyorum, eğer başvurmak isterseniz.

formasyon@alanya.edu.tr

11 Cevap

0 oy
8 Ekim misafir cevapladı
merhaba ben de alku formasyon duyurusu bekliyorum daireyi aradığında sadece siteyi takip edin demişlerdi talep oluşursa mı açacaklarmis
0 oy
8 Ekim misafir cevapladı
Evet kendileri de bana aynı şeyi söyledi. Eğer yeterli bir başvuru olursa açacaklar. Bu zamana kadar da açmışlar bir aksilik olmazsa yine açacaklarını söylediler.
Sizin mezuniyet ortalamanız kaç!
0 oy
16 Ekim misafir cevapladı
siteye ancak girebildim ben 2010 mezunuyum 100 üzerinden 66.66 umarım yeterli gelir ve umarim acilir sizin nasıl acaba?
0 oy
16 Ekim misafir cevapladı
Ben de formasyon alıcam.Sosyoloji 3. sınıf öğrencisiyim.Umarım açarlar.Okul bitmeden formasyon işini hallederim.Konu açan arkadaşa teşekkür ederim.
0 oy
17 Ekim misafir cevapladı
ben mail attım umarım ilgili bölümlerimizle programlar açılır. takipte kalalım
0 oy
20 Ekim misafir cevapladı
Arkadaslar merhaba  guz donemi formasyon duyurusu aciklanmis bilginize
0 oy
20 Ekim misafir cevapladı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi için  500öğrenci alınması planlanmaktadır. 

GÜZ DÖNEMİ DEMİŞSİN AMA BENİM GÖRDÜĞÜM DUYURU BU ???

0 oy
20 Ekim misafir cevapladı
Evet bahar dönemine denk geliyor. Ancak gelecek 2019'un güz dönemine sarkacağını düşünmüyorum. Zira yaz formasyonu dört ay gibi bir sürede bitti. Bu da hızlandırılmış şekilde olacağı için en geç Haziran döneminde eğitim tamamlanmış olur.
0 oy
20 Ekim misafir cevapladı

Dönemler 7’şer haftalık hızlandırılmış program şeklinde yürütülecektir. Gelen talepler doğrultusunda (online başvuru aşamasındaki formda belirtilecek) dersler Hafta İçi ( 17:30’dan sonra) ve/veya Hafta Sonu  grubu şeklinde yürütülecektir.

Başvuruları nasıl yapıyoruz anlayabilen var mı ? 

0 oy
20 Ekim misafir cevapladı
on kayıtlar 15 kasımda başlayacakmış o zaman siteden başlayacakmış

1,119 soru

1,097 cevap

113 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2018-2019 formasyon-2017 işletme-formasyon 2018-uzaktan yaz-formasyon ücretli-öğretmenlik çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj istanbulformasyon sosyoloji-formasyon anadolu-üniversitesi-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon üniversite harita- kamu-yonetimi-formasyon onlisans-formasyon edebiyat-formasyon ankara-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon formasyon-2019 yönetim-bilişim-sistemleri- formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon biyomedikal adalet-formasyon 2019 yıldırım-beyazıt-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek tasarım saglik-yonetimi-formasyon akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire eğitim güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon ulaştırma-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon birden-fazla-üniversiteye-formasyon-başvurusu abant-izzet-baysal-formasyon mardin-formasyon ilahiyat-formasyon formasyon-staj-muafiyeti harran-üniversitesi-formasyon 9-eylül-formasyon lojistik-formasyon gazetecilik işletme-bölümü adalet-öğretmenliği ytü-formasyon ankara sınavsız-ikinci-universite ilahiyat egitim ücretli dönemi güz sosyoloji
5 Çevrimiçi
0 Üye ve 5 Ziyaretçi
...