Alaaddin Keykubat üniversitesi formasyon ilanı için destek

327 gösterim
5 Ekim 2018 Formasyon kategorisinde Kerim sordu
Merhaba arkadaşlar.
Alaaddin Keykubat Üniversitesinin yaz başında başlattığı hızlandırılmış formasyon kursu staj uygulaması ile birlikte önümüzdeki Kasım Aralık gibi bitecek. Ve eğer yeni bir formasyon eğitimi için yeterli düzeyde talep olursa açacaklarını ve staj sonunda bildireceklerini söylediler. O yüzden sizlerden ricam gerek mail ile gerek üniversitenin formasyon dairesini arayarak gerekli taleplerinizi iletmeniz. Umarım biran önce belli olur. Mail adresini buraya yazıyorum, gören herkesten en az bir mail ve arama yapmasını rica ediyorum, eğer başvurmak isterseniz.

formasyon@alanya.edu.tr

12 Cevap

0 oy
8 Ekim 2018 misafir cevapladı
merhaba ben de alku formasyon duyurusu bekliyorum daireyi aradığında sadece siteyi takip edin demişlerdi talep oluşursa mı açacaklarmis
0 oy
8 Ekim 2018 misafir cevapladı
Evet kendileri de bana aynı şeyi söyledi. Eğer yeterli bir başvuru olursa açacaklar. Bu zamana kadar da açmışlar bir aksilik olmazsa yine açacaklarını söylediler.
Sizin mezuniyet ortalamanız kaç!
0 oy
16 Ekim 2018 misafir cevapladı
siteye ancak girebildim ben 2010 mezunuyum 100 üzerinden 66.66 umarım yeterli gelir ve umarim acilir sizin nasıl acaba?
0 oy
16 Ekim 2018 misafir cevapladı
Ben de formasyon alıcam.Sosyoloji 3. sınıf öğrencisiyim.Umarım açarlar.Okul bitmeden formasyon işini hallederim.Konu açan arkadaşa teşekkür ederim.
0 oy
17 Ekim 2018 misafir cevapladı
ben mail attım umarım ilgili bölümlerimizle programlar açılır. takipte kalalım
0 oy
20 Ekim 2018 misafir cevapladı
Arkadaslar merhaba  guz donemi formasyon duyurusu aciklanmis bilginize
0 oy
20 Ekim 2018 misafir cevapladı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi için  500öğrenci alınması planlanmaktadır. 

GÜZ DÖNEMİ DEMİŞSİN AMA BENİM GÖRDÜĞÜM DUYURU BU ???

0 oy
20 Ekim 2018 misafir cevapladı
Evet bahar dönemine denk geliyor. Ancak gelecek 2019'un güz dönemine sarkacağını düşünmüyorum. Zira yaz formasyonu dört ay gibi bir sürede bitti. Bu da hızlandırılmış şekilde olacağı için en geç Haziran döneminde eğitim tamamlanmış olur.
0 oy
20 Ekim 2018 misafir cevapladı

Dönemler 7’şer haftalık hızlandırılmış program şeklinde yürütülecektir. Gelen talepler doğrultusunda (online başvuru aşamasındaki formda belirtilecek) dersler Hafta İçi ( 17:30’dan sonra) ve/veya Hafta Sonu  grubu şeklinde yürütülecektir.

Başvuruları nasıl yapıyoruz anlayabilen var mı ? 

0 oy
20 Ekim 2018 misafir cevapladı
on kayıtlar 15 kasımda başlayacakmış o zaman siteden başlayacakmış

1,448 soru

1,364 cevap

152 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon 2019 formasyon-2018-2019 formasyon-2017 formasyon-2019 işletme-formasyon yaz-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan formasyon-2019-2020 çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon istanbulformasyon sosyoloji-formasyon üniversite formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon - kamu-yonetimi-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon #formasyon harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon saglik-yonetimi-formasyon pedagojik-formasyon üniversitesi yönetim-bilişim-sistemleri- formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon lojistik-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek tasarım akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire sosyoloji eğitim akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon alanya-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen com bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden uludağ-formasyon uludağ-üniversitesi-formasyon sdü-formasyon astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon
9 Çevrimiçi
0 Üye ve 9 Ziyaretçi
...