Alaaddin Keykubat üniversitesi formasyon ilanı için destek

155 gösterim
5 Ekim Formasyon kategorisinde Kerim sordu
Merhaba arkadaşlar.
Alaaddin Keykubat Üniversitesinin yaz başında başlattığı hızlandırılmış formasyon kursu staj uygulaması ile birlikte önümüzdeki Kasım Aralık gibi bitecek. Ve eğer yeni bir formasyon eğitimi için yeterli düzeyde talep olursa açacaklarını ve staj sonunda bildireceklerini söylediler. O yüzden sizlerden ricam gerek mail ile gerek üniversitenin formasyon dairesini arayarak gerekli taleplerinizi iletmeniz. Umarım biran önce belli olur. Mail adresini buraya yazıyorum, gören herkesten en az bir mail ve arama yapmasını rica ediyorum, eğer başvurmak isterseniz.

formasyon@alanya.edu.tr

11 Cevap

0 oy
8 Ekim misafir cevapladı
merhaba ben de alku formasyon duyurusu bekliyorum daireyi aradığında sadece siteyi takip edin demişlerdi talep oluşursa mı açacaklarmis
0 oy
8 Ekim misafir cevapladı
Evet kendileri de bana aynı şeyi söyledi. Eğer yeterli bir başvuru olursa açacaklar. Bu zamana kadar da açmışlar bir aksilik olmazsa yine açacaklarını söylediler.
Sizin mezuniyet ortalamanız kaç!
0 oy
5 gün önce misafir cevapladı
siteye ancak girebildim ben 2010 mezunuyum 100 üzerinden 66.66 umarım yeterli gelir ve umarim acilir sizin nasıl acaba?
0 oy
5 gün önce misafir cevapladı
Ben de formasyon alıcam.Sosyoloji 3. sınıf öğrencisiyim.Umarım açarlar.Okul bitmeden formasyon işini hallederim.Konu açan arkadaşa teşekkür ederim.
0 oy
5 gün önce misafir cevapladı
ben mail attım umarım ilgili bölümlerimizle programlar açılır. takipte kalalım
0 oy
2 gün önce misafir cevapladı
Arkadaslar merhaba  guz donemi formasyon duyurusu aciklanmis bilginize
0 oy
2 gün önce misafir cevapladı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi için  500öğrenci alınması planlanmaktadır. 

GÜZ DÖNEMİ DEMİŞSİN AMA BENİM GÖRDÜĞÜM DUYURU BU ???

0 oy
2 gün önce misafir cevapladı
Evet bahar dönemine denk geliyor. Ancak gelecek 2019'un güz dönemine sarkacağını düşünmüyorum. Zira yaz formasyonu dört ay gibi bir sürede bitti. Bu da hızlandırılmış şekilde olacağı için en geç Haziran döneminde eğitim tamamlanmış olur.
0 oy
2 gün önce misafir cevapladı

Dönemler 7’şer haftalık hızlandırılmış program şeklinde yürütülecektir. Gelen talepler doğrultusunda (online başvuru aşamasındaki formda belirtilecek) dersler Hafta İçi ( 17:30’dan sonra) ve/veya Hafta Sonu  grubu şeklinde yürütülecektir.

Başvuruları nasıl yapıyoruz anlayabilen var mı ? 

0 oy
2 gün önce misafir cevapladı
on kayıtlar 15 kasımda başlayacakmış o zaman siteden başlayacakmış

995 soru

874 cevap

101 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon formasyon-2018-2019 2018-uzaktan yaz-formasyon ücretli-öğretmenlik çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon sosyoloji-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik rehberlik-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon istanbulformasyon edebiyat-formasyon ankara-formasyon pegadojikformasyon2018 yıldız-teknik-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon ikinci-üniversite üniversite kamu-yonetimi-formasyon onlisans-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon biyomedikal adalet-formasyon 2019 yıldırım-beyazıt-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire yönetim-bilişim-sistemleri- güz-formasyon ucretli-ogretmenlik-formasyon aof-formasyon istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden astronomi-ve-uzay-bilimleri-formasyon birden-fazla-üniversiteye-formasyon-başvurusu abant-izzet-baysal-formasyon mardin-formasyon ilahiyat-formasyon formasyon-staj-muafiyeti harran-üniversitesi-formasyon 9-eylül-formasyon gazetecilik işletme-bölümü adalet-öğretmenliği tasarım ytü-formasyon saglik-yonetimi-formasyon ankara sınavsız-ikinci-universite ilahiyat egitim ücretli dönemi güz sosyoloji üniversitesi kayıt marmara fazla formasyon-yedek-liste-kesin-kayıt-listesi cbü-2018 harita-
5 Çevrimiçi
0 Üye ve 5 Ziyaretçi
...