AÖF Sosyoloji Formasyon ?

137 gösterim
2 Mayıs Formasyon kategorisinde misafir sordu
Merhabalar , ben Arkeloji bölümü mezunuyum. Ben 2015 yılında Sanat Tarihi Öğretmenliği için formasyon aldım. Daha sonra açıköğretim Sosyoloji bölümünü bu sene bitirdim. Şimdi ben Kpss ye girmek istiyorum ama acaba benim aldığım bu formasyon Sosyoloji bölümü içinde geçerli olur mu acaba , yoksa ben Sosyoloji için de tekrar formasyon almak zorunda mıyım ?

1 cevap

0 oy
4 Mayıs misafir cevapladı
Formasyon eğitim müfredatı aynı olduğu için bir formasyon belgesi hepsi için geçerli olur. Ama mesela hem sosyoloji hem başka lisans mezunusunuz, bu durumda kpss ye gireceğiniz zaman öğretmen olarak atanmak istediğiniz bölümden girmeniz lazım. Yoksa kpssye girip sonra puanıma göre hangi branş tutarsa ondan atanayım düşüncesi yanlış olur. Bu arada bende aöf sosyoloji mezunuyum ve yıl formasyon düşünüyorum.

1,564 soru

1,450 cevap

164 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 2019 uzaktan-formasyon formasyon-2019-2020 formasyon-2018-2019 formasyon-2019 yaz-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite - istanbulformasyon sosyoloji-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon #formasyon harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon farabi biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon tasarım mimarlık-formasyon saglik-yonetimi-formasyon pedagojik-formasyon üniversitesi ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon çeko-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon sınavsız-ikinci-universite hemşire ilahiyat dili sosyoloji ve eğitim turk akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 formasyon-formasyon-2019- biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail 2020 otomotiv grafik-formasyon formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon alanya-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon
11 Çevrimiçi
0 Üye ve 11 Ziyaretçi
...