Formasyonu farklı şehirde alabiliyor muyuz?

163 gösterim
16 Mayıs Formasyon kategorisinde ezturkmen (190 puan) sordu
Formasyonu ben okurken başka üniversitede veya başka şehirdeki üniversitede alabilmem mümkün mü? Eğer alabiliyorsam stajı formasyon aldığım okulun bulunduğu şehirde mi yapmam gerekiyor?

3 Cevap

0 oy
17 Mayıs S cevapladı
17 Mayıs ezturkmen seçti
 
En İyi Cevap
Evet başka bir üniversiteden formasyon alabilirsiniz. Ikinci sorunuzun cevabıda formasyonu hangi üniversiteden alırsanız orada bulunan bir okulda staj yaparsınız.
0 oy
17 Mayıs ezturkmen (190 puan) cevapladı
Peki ben okurken alabiliyor muyum formasyonu başka şehirdeki üniversiteden?
0 oy
18 Mayıs Gork cevapladı
Alabilirsin ama derslere ve staja devam zorunluluğu vardır ve bu her üniversiteye göre değişir. Farklı bir şehire gidip gelmek zorlayıp devamsızlık yaparsan programdan çıkartılırsın.

1,641 soru

1,507 cevap

183 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 2019 uzaktan-formasyon formasyon-2019-2020 formasyon-2018-2019 formasyon-2019 yaz-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon - gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite istanbulformasyon sosyoloji-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon saglik-yonetimi-formasyon sınavsız-ikinci-universite psikoloji-formasyon #formasyon harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon farabi biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon çukurova-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon tasarım mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon sosyoloji üniversitesi formasyon-formasyon-2019- 2020 ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon çeko-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire ilahiyat dili ve ikinci eğitim turk formasyon- akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv grafik-formasyon formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- istatistik formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon
10 Çevrimiçi
0 Üye ve 10 Ziyaretçi
...