Formasyonu farklı şehirde alabiliyor muyuz?

150 gösterim
16 Mayıs Formasyon kategorisinde ezturkmen (190 puan) sordu
Formasyonu ben okurken başka üniversitede veya başka şehirdeki üniversitede alabilmem mümkün mü? Eğer alabiliyorsam stajı formasyon aldığım okulun bulunduğu şehirde mi yapmam gerekiyor?

3 Cevap

0 oy
17 Mayıs S cevapladı
17 Mayıs ezturkmen seçti
 
En İyi Cevap
Evet başka bir üniversiteden formasyon alabilirsiniz. Ikinci sorunuzun cevabıda formasyonu hangi üniversiteden alırsanız orada bulunan bir okulda staj yaparsınız.
0 oy
17 Mayıs ezturkmen (190 puan) cevapladı
Peki ben okurken alabiliyor muyum formasyonu başka şehirdeki üniversiteden?
0 oy
18 Mayıs Gork cevapladı
Alabilirsin ama derslere ve staja devam zorunluluğu vardır ve bu her üniversiteye göre değişir. Farklı bir şehire gidip gelmek zorlayıp devamsızlık yaparsan programdan çıkartılırsın.

1,500 soru

1,389 cevap

157 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2018 uzaktan-formasyon 2019 formasyon-2018-2019 formasyon-2019-2020 formasyon-2019 yaz-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite istanbulformasyon sosyoloji-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon - kamu-yonetimi-formasyon -formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon psikoloji-formasyon #formasyon harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon mimarlık-formasyon saglik-yonetimi-formasyon pedagojik-formasyon üniversitesi ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon çukurova-formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek tasarım akdeniz-üniversiteesi-formasyon sınavsız-ikinci-universite hemşire sosyoloji eğitim akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- çeko-formasyon formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon alanya-formasyon formasyon-rus-dili gastronomi-formasyon formasyon-uzaktan sözleşmeli-öğretmen com bilişim-teknolojisi-formasyon ekonometri-formasyon formasyon-başvuru-birden uludağ-formasyon uludağ-üniversitesi-formasyon
4 Çevrimiçi
0 Üye ve 4 Ziyaretçi
...