Harita mühendisliği formasyon

326 gösterim
26 Mayıs Formasyon kategorisinde misafir sordu
Harita mühendisiyim ve formasyon açan üniversitelerde bölümüm olmadığı için ön kayıt başvurusu yapamıyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

4 Cevap

0 oy
28 Mayıs Misafirrr cevapladı
Aynı şekilde bende formasyon açan bir üniversite arıyorum ve bulamadım. Harita mühendisiyim. Muğla da başka mühendislere var fakat harita mühendisi almıyoruz dedi. Öğleden önce bakanlığa ulaşmaya çalıştım. Kimsenin umrunda değil resmen.
0 oy
29 Mayıs Murat cevapladı
çünkü mühendislik öğrentmenlikden kademe olarak daha yüksektir

kademe düşürmek için belge olmaz oyüzden de öğretmenler mühendislik tamamlama yapabiliyor
0 oy
8 Haziran misafir cevapladı
Ben de harita mühendisiyim. Formasyon almak istiyorum ama bakan yardımcısı bugün açıkladığı kararla pedagojik formasyonun kaldırılacağını söyledi. Bu da şu anlama geliyor, bütün harita mezunları kpss eğitim bilimlerine girebilecekler ve mühendislikte olduğu gibi öğretmenlikte de puanlar 90 ve üzeri olacak. Bu nedenle boşuna formasyon almayla uğraşmayalım kpss ye girip iyi puan alabilirsek öğretmen oluruz
0 oy
12 Haziran misafir cevapladı

Ben de harita mühendisiyim ve formasyon almak istiyorum.Diğer mühendisliklere açılmış ama bizim bölüm için sahada (uygulamada) öğretmen olmadığı için açılmadığı söylendi.Arkadaşlarım aldığında sahada 1 tane ücretli tekniker hoca ve kadrolu bir öğretmen vardı.Ben bu başvuruyu kaçırdım.Şu anda aynı kadrolu hoca 2 tane sözleşmeli hoca ve 1 tane de ücretli harita mühendisi hoca var ama açılamıyor anlamış değilim.İsteğim formasyon kaldırılacaksa keşke durum netleşse sadece sınava odaklanabilsek.

1,652 soru

1,509 cevap

186 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon 2019 formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2019-2020 formasyon-2018-2019 formasyon-2019 yaz-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon - gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite istanbulformasyon sosyoloji-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon saglik-yonetimi-formasyon sınavsız-ikinci-universite psikoloji-formasyon #formasyon formasyon-formasyon-2019- harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon farabi biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon çukurova-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon tasarım mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon sosyoloji üniversitesi 2020 ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon çeko-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire ilahiyat dili ve ikinci eğitim turk formasyon- akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv grafik-formasyon formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- istatistik formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon
19 Çevrimiçi
0 Üye ve 19 Ziyaretçi
...