Güz Bahar olarakmı sunulacak dersler? Detaylı bilgi ne zaman açıklanacak?

1,936 gösterim
3 Ağustos Formasyon kategorisinde Aziza (190 puan) sordu
Merhaba ben balıkesir üniversitesinde turizim rehberlik okudum. Çukurova üniversitesinde formasyom egitimi Turizimden alım yapacakmı? Güz Bahar olarakmı sunulacak dersler? Detaylı bilgi ne zaman açıklanacak?

1 cevap

0 oy
5 Ağustos GizeM_ (600 puan) cevapladı
5 Ağustos Demir seçti
 
En İyi Cevap
Çukurova üniversitesi formasyon kontenjanlarını önümüzdeki günlerde yayımlayacaktır. Dersler güz ve bahar olarak iki dönem şekilde yürütülmektedir.bahar dönemi ise staj yapılmaktadır. Seyahat ve Konaklama için geçen yıl alım yapılmış. Üniversitenin formasyon biriminde ki arşivleri incelerseniz daha sağlıklı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

1,657 soru

1,512 cevap

186 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon 2019 formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2019-2020 formasyon-2018-2019 formasyon-2019 yaz-formasyon formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon - gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite istanbulformasyon sosyoloji-formasyon formasyon-bahar besyo-formasyon izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon saglik-yonetimi-formasyon sınavsız-ikinci-universite psikoloji-formasyon #formasyon formasyon-formasyon-2019- harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon farabi biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon çukurova-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon tasarım mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon sosyoloji üniversitesi 2020 ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon çeko-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire ilahiyat dili ve ikinci eğitim turk formasyon- akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv grafik-formasyon formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk #farabi aksaray pdr-formasyon 1- istatistik formasyon-özel formasyon-sosyoloji beden-eğitimi-formasyon
20 Çevrimiçi
0 Üye ve 20 Ziyaretçi
...