Formasyon konusunda kararsızlık

1,636 gösterim
2 Eylül Formasyon kategorisinde GizeM_ (4,050 puan) sordu
Formasyon için henüz net bir bilgi mevcut değil iken almak ne kadar doğru üniversiteler formasyon eğitimi sertifika programına alımlarını hala yapmaktadır. Biz öğrencilerin kafasında ise cevap bulmamış sorular mevcut. Yapılan açıklamalar üzerine bu sorular giderek artmaktadır. Bu konuda sizler  ne düşünüyorsunuz?

3 Cevap

+1 oy
2 Eylül Enes cevapladı
Kesinlikle artık kesin bi sonuca varsalar da bizde kendi yolumuza baksak bu kesin karara varmamaları ve her geçen gün bizi önümüze çıkan fırsatları değerlendirmekte kararsız bırakmaları aleyhimize oluyor.
0 oy
2 Eylül GizeM_ (4,050 puan) cevapladı
Kayıt hakkı kazandık bir çoğumuz hala beklemede acaba kesin kayıt yapmalı mı yapmamalimiyim net bir açıklama yapılması halinde aslında bizde kendi rotamizi çizecegiz.Alip pişman olmak almayıp pişman olmak arafta kaldık ne yapmalıyız ?
0 oy
6 Eylül ARAFDA cevapladı
Bence alın gençler kaldırılırsa zaten birşey yok ama tam tersi olursa
Bura türkiye sonucta her an hersey olabilir
Ama bide şöyle bir durum var
Bayramdan sonra kaldırılacak diyorlardı
Ben o zamanda kaldıramazlar diyordum
Cünkü bi adamdan 2 bin tl kazanıyolar
Atıyorum bir üniverisite 500 öğrenci alsa bir dönemde 1 trilyon eder
Böyle maddi kaynağı yok edemezler
Bu dar zamanda
Bizim hocalarda kaldıramazlar diyor
Yaşayıp göreceğiz bakalımm

1,751 soru

1,616 cevap

201 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

En popüler etiketler

formasyon formasyon-2019-2020 2019 formasyon-2018 uzaktan-formasyon formasyon-2018-2019 yaz-formasyon formasyon-2019 formasyon-2017 işletme-formasyon ücretli-öğretmenlik 2018-uzaktan çocuk-gelişimi-formasyon - gazi-üniversitesi-formasyon formasyon-staj anadolu-üniversitesi-formasyon üniversite istanbulformasyon besyo-formasyon sosyoloji-formasyon formasyon-formasyon-2019- formasyon-bahar izzet-baysal-üniversitesi-formasyon marmara-üniversitesi-formasyon meb-ücretli-öğretmenlik ikinci-üniversite rehberlik-formasyon #formasyon kamu-yonetimi-formasyon -formasyon çukurova-üniversitesi-formasyon kamu-yönetimi-formasyon iktisat-formasyon saglik-yonetimi-formasyon sınavsız-ikinci-universite psikoloji-formasyon üniversitesi 2020 harita- onlisans-formasyon edebiyat-formasyon farabi biyomedikal necmettin-erbakan-üniversitesi ankara-formasyon yıldırım-beyazıt-formasyon sanat-tarihi-formasyon çukurova-formasyon pegadojikformasyon2018 lojistik-formasyon yıldız-teknik-formasyon uzaktan-eğitim-formasyon tasarım mimarlık-formasyon pedagojik-formasyon sosyoloji ucretli-öğretmen ulaştırmahizmetleri-formasyon yönetim-bilişim-sistemleri- ucretli-ogretmenlik-formasyon formasyon-türk-dili-edebiyatı sınıf-formasyon çeko-formasyon adalet-formasyon ulaştırma-formasyon sınavsız-kinci-üniversite sosyal-hizmet-formasyon bilimleri muhasebe-finansal-yönetim-formasyon formasyon-ankara formasyon-yedek akdeniz-üniversiteesi-formasyon hemşire ilahiyat dili ve ikinci eğitim önlisans-formasyon turk formasyon- formasyon-sertifika-2018 formasyon-pedagojik akdeniz-üniversitesi-formasyon-2019 biyomedikal-cihaz-teknolojileri-formasyon-2019-2020 hcakmak295@gmail otomotiv grafik-formasyon formasyon-eğitim güz-formasyon aof-formasyon formasyon-güz istanbul-üni-formasyon-medeniyet-üni-formasyon formasyon-istanbul-ünk formasyon-peyzaj-eğitim #farabi aksaray pdr-formasyon 1-
12 Çevrimiçi
0 Üye ve 12 Ziyaretçi
...