Formasyon 2019 2020

659 gösterim
16 Eylül Formasyon kategorisinde misafir sordu
Merhaba arkadaşlar. Ben bir üniversitenin formasyon programına kaydoldum fakat şehir değiştirmem gerekiyor. Başka bi üniversitenin programına başvursam başka üniversitede kayıtlı olduğum için çıkmama gibi bir durum olur mu?

2 Cevap

0 oy
16 Eylül S cevapladı
Öncelikle kaydınızı sildirmeniz gerekiyor. Bir  formasyona kayıtlıyken başka bir formasyona basvursanız dahil kabul edilmezsiniz.
0 oy
21 Eylül ARAFDA cevapladı

Hocam siz direk başvurun istediğiniz şehire.Sadece ücret yatırdıysanız geri alamazsınız  baskada birşey olmaz.Bende aynı durumu yaşadım kendi yaşadığım şehirde cıkmadı ilk basta baska üniye devam ettim sonra bulundugum şehire cıktı kayıt falanda yaptırdım cıktı 

Sorunuza 
'' Öncelikle kaydınızı sildirmeniz gerekiyor. Bir  formasyona kayıtlıyken başka bir formasyona basvursanız dahil kabul edilmezsiniz.''

Şeklinde cevap veren arkadaş doğru yazmamış (kasıtlı yada kasıtsız bilemeyeceğim ) herneyse aklınıza birşey takılırsa üniverstelerden birinin pedagojik formasyon bürosu ile iletişime geçebilirsiniz..

1,796 soru

1,664 cevap

211 üye

Hoş geldiniz, FormasyonHaber Soru Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
15 Çevrimiçi
0 Üye ve 15 Ziyaretçi
...