Sözleşmeli Subay Alımı Yapılacak

  • 27 Mart 2017
  • 1.344 kez görüntülendi.
Sözleşmeli Subay Alımı Yapılacak

Jandarma Genel Komutanlığınca yapılan açıklamada 8 sözleşmeli subay alımı yapılacağı duyuruldu.

Yayımlanan ilan ile 8 sözleşmeli subay alımı yapılacağı ifade edilirken, ilan detaylarını haberimizde görebilirsiniz…

Alınacak Personel; Subay

Başvuruların söz konusu ilanda 27 Mart 2017 tarihinde başladığı görülürken, 18 Nisan 2017’ye kadar süreceği belirtiliyor. Adayların jandarma.tsk.tr sitesinden personel/öğrenci alımı sayfasına doğru ilerleyerek başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. Beyanda belirli olan ve sistem tarafından kabul edilmiş başvurular geçici şekilde kabul görecektir.

Kanun Ordusu Jandarma Sizleri Bekliyor

İnternetten başvuru yapanlara uyarı. 18 Nisan 2017 saat 24:00’da sona erecek olan başvurular, tamamlanmasının ardından sınav başvuru çıktısı almanız gerekiyor. Başvuruda bulunmak, adayların sınava katılacağını göstermez. Temin edilen kontenjan dahilinde en az on katı fazla olmamak suretiyle Jandarma, İstihkam ve Muharebe branş ihtiyaçlarına uygunluk için adayların sınav ücretini yatırma duyurusu yerini bulur.

Kılavuzun tamamının okunmadan, internet ortamında başvurusu yapılmamalıdır. Başvurunun sürdüğü esnada yanlış kodlama ya da beyanlardan adaylar sorumlu tutulur.

Başvurular için herhangi bir belge ya da kılavuz verilmez. Jandarma’nın resmi sitesinden internet ortamında olacaktır. İnternet ortamı dışı dilekçe ya da farklı yöntemlerle yapılan başvuran adaylara cevap gelmeyeceği gibi kabul görmeyecektir. Kendine ait sınav tarihi verilen adayların ATM bilgi fişini atmamalarını bilmesi gerekiyor. Söz konusu olan form ve sınav ücretinin yatırıldığına dair dekont yanlarında bulunmalıdır.

Sınav sonuçlarının Haziran 2017’de internet üzerinden duyurulacağı belirtiliyor. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir.

 

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ