SYDV, KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak

  • 04 Nisan 2017
  • 2.976 kez görüntülendi.
SYDV, KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, personel alımı yapacak. KPSS’den 60 puan alan kişi memur olabilecek.

03 Nisan – 14 Nisan Başvuru Tarihleri Olarak Belirlendi

Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın belirttiği duyuruda, Kırklareli Demirköy ilçesinde bulunan personel eksikliğini tamamlamak için 1 kişilik pozisyon boşaldığı belirtiliyor. Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi’nin alınacağı, belirsiz süresiz çalışacağı ve başvuruların en geç 14 Nisan tarihinde yapılacağı, 2016 KPSS ham puanı 60 alması gerektiği belirtiliyor.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

En az B sınıf ehliyet belgesi, vakfın bulunmuş olduğu ilçede ikamet etmenin yanı sıra T.C. vatandaşı olmak, medeni haklarında ehliyet sahibi olabilmek, 18 ile 35 yaş arasında olmak, askerlikten muaf ya da ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, en az 4 yıllık yüksek öğretim ya da YÖK’ün denkliği kabul gören yurt dışı öğrenimi görmek, adli sicil kaydı bulunmamak, son başvuru tarihi ile Kırklareli Demirköy’de en az 1 yıldır ikamet etmek, değerlendirmeler sonucunda vakfın personeli alıp almayacağı hakkı bulunuyor.

Başvuru başlangıç tarihi 3 Nisan, bitiş tarihi ise 14 Nisan olarak belirlendi. İş sözleşmesini online olarak başvuru gerçekleştiren adaylar, belirlenen pozisyon dahilinde şartlara uyumlu belgelerini teslim ettiğinde, KPSS puanı en yüksekten başlayarak sıralanacak ve personel sayısının 5 katı kadar adayın mülakata çağrılacağı belirtiliyor. Son sıradaki aday, aynı puanı alsa da mülakat listesine ekleniyor. Ön başvuruda belirlenen gerekli belgeler süre içerisinde teslim edemeyen adayların mülakatları değerlendirmeye alınmaz.

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ