Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Personel Alacak

  • 06 Mayıs 2017
  • 2.005 kez görüntülendi.
Tarım Kredi Kooperatifleri 500 Personel Alacak

Tarım Kredi Kooperatifleri Fetö terör örgütü ve diğer terör örgütleri ile bağlantısı olanların ve emeklilerin ayrılması ile oluşan boşluğu doldurmak amacı ile 500 personel alacağını açıkladı.

500 kişi olarak belirlenen personelin, 286’sı kooperatif görevlisi, 204’ü Ziraat Mühendisi, 10’u müfettiş yardımcısı olacaktır. Belirtilen kadrolar için başvurular 10 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp, 25 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyenler başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurup şahsen tercih edilen Bölge Birliğine teslim edeceklerdir. Adaylar KPSS puanlarına göre sıralanacak ve alınacak personel sayısının beş katı kadar aday sözlü sınava çağırılacaktır. Mülakata çağırılacak olanların isimleri ve diğer detaylar daha sonrasında ‘ www.tarimkredi.org.tr ‘ adresinden ilan edilecektir. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylardan sınav ücreti olarak 50 Tl bankaya yatırmaları istenecektir.

Başvuru yapacak adayların 30 yaşından küçük olmaları gerekmektedir. Lisans mezunu adaylar için 2016 KPSS sınavına girmiş olmaları ve KPSS-P3 puan türünden en az 60 almaları şartı aranacaktır. Önlisans mezunu adaylardan ise 2016 KPSS önlisans sınavına girmiş olmaları ve KPSS-P93 puan türünden en az 60 almaları şartı istenmektedir.

Başvuru yapıp, çalışmaya hak kazanan adaylara üç yıl süreli çalışacaklarına ve haklı bir sebep olmadan ayrılmayacaklarına dair sözleşme imzalatılacaktır. Bu süre içerisinde haklı sebep olmadan ayrılan adaylardan ihbar tazminatının beş katı kadar tazminat  alınacaktır.

500 personel alımının yapılacağı, belirtilen kadrolar için aranan özel şartlar ve daha detaylı bilgi ‘ www.tarimkredi.org.tr ‘ internet adresinden edinilebilir.

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ