TV 8 Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

  • 04 Haziran 2017
  • 2.981 kez görüntülendi.
TV 8 Yeni Çalışma Arkadaşları Arıyor

Acun Medya’nın başında oluğu TV 8, öz geçmiş başvurularıyla beraber personel alımı yapacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Acun Medya, TV 8 kanalında yayımlamış olduğu programlarla beraber her hafta reyting zirvesini görüyor. Ayriyeten TV 8 kanalı, ilan yayınlayarak yıl içerisinde birçok personele istihdam sağlamaya devam ediyor.

TV 8’in resmi internet sitesindeki kaynaklara göre insan kaynakları bölümünde karşılarına çıkan mail adresine CV’lerle beraber müracaatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. TV 8 ile Acun Medya’nın insan kaynakları aracılığıyla birçok bölüme personel alımını görebilirsiniz.

TV 8’in resmi internet adresinde yer alan bölüme girildiği takdirde mail adresiyle beraber CV’lerinizi bırakarak, açık pozisyonlardaki yerlerde iş sahibi olabilirsiniz.

TV 8’in bünyesinde istihdam sağlamak amacıyla nasıl müracaat edileceğini birçok kişi bilmiyor. TV 8’in resmi adresinde yer alan bölüme girildiğinde, CV başvurularınızı bırakarak, detaylı olarak gereken maddelere uymanız şart koşuluyor. TV 8 personel alımı için sadece CV başvuruları dikkate alınıyor. İncelenen CV yani özgeçmiş ile başvuruların uygun adaylara ulaşıldığı takdirde iletişim kurulduğu biliniyor. Geçtiğimiz hafta, TV 8 Yunanca bilen personel alımı için ilan vermişti. Acil alımlar olduğunda sitenin resmi adresinden alım ilanlarını siz de takip ederek görebilirsiniz. Öz geçmiş formlarıyla beraber mail adresine gerekli olan öz geçmiş göndererek, detayları tam anlamıyla yerine getirmelisiniz. TV 8 personeli olmak ve Acun Medya’ya katılmak için, sağlam bir CV arandığını hepiniz biliyorsunuzdur. Acun Medya ekibiyle beraber birçok kaliteli ve profesyonel işlere imza attığı yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor.

Yazar: Hakan Yilmaz
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ