Uludağ Üniversitesi’nden Formasyon Ek Kontenjan Duyurusu

  • 25 Ağustos 2017
  • 3.809 kez görüntülendi.
Uludağ Üniversitesi’nden Formasyon Ek Kontenjan Duyurusu

Uludağ Üniversitesi 2017-2018 eğitim-öğretim dönemi formasyon programı için ek kontenjan açtığını duyurdu.

Uludağ Üniversitesi formasyon programı ek kontenjan için başvuru yapmamış adaylar da başvuru yapabilecektir. Böylelikle başvuruları kaçıran adaylar için yeniden başvuru şansı doğmuş oldu. Uludağ Üniversitesi formasyon programı için yeni başvurular 5-8 Eylül 2017 tarihleri arasında alınacak. Adaylar haftasonu ya da haftaiçi grubu tercihlerini 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında yapabilecektir.

Uludağ Üniversite formasyon programı iki dönemden oluşacaktır ve güz dönemi dersleri 16 Eylül 2017 tarihinde başlayacak, 24 Aralık 2017 tarihinde sona erecektir. Her bir dönem 14 hafta olacaktır.

Formasyon eğitimi programı için derslere devam zorunluluğu bulunmaktadır. Adaylar teorik derslere yüzde 70, uygulamalı derslere ise yüzde 80 oranında katılmak zorundadır. Hafta içi olacak grubun desleri  haftada iki gün olup, dersler saat:17:00’den sonra yapılacaktır. Hafta sonu programının dersleri ise Cumartesi-Pazar günleri tüm gün yapılacaktır.

Uludağ Üniversitesi formasyon programı için atamaya esas olan tüm bölümlerden başvuru yapılabilecektir. Daha önceden başvuru yapmış ve yedek listede yer alan adalet bölümü adayları da kesin kayıt için yeniden başvuru yapabilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın. 

Yazar: Demir
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
SORU CEVAP
Bir Soru Sor
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kader diyor ki:

    Mezunlar da yapabiliyor mu sadece butunlemeye kalanlar vs. Mi yapabiliyor

  2. Kader diyor ki:

    Yani hiç başvuru yapmamış mezunlar da başvuru yapabilirler mi?

BİR YORUM YAZ